

Wave Access Point is een 60GHz point-to-multipoint (PtMP) zenderunit met ingebouwde 5 GHz back-up (WiFi 6 - 802.11ax) van Ubiquiti Networks
Wave Access Point is een 60GHz point-to-multipoint (PtMP) zenderunit met ingebouwde 5 GHz back-up (WiFi 6 - 802.11ax) van Ubiquiti Networks met een bereik van maximaal 8 km tegen de Wave LR of 5 km tegen de kleinere Wave Nano-unit en is ideaal voor ISP's.
Het zeer discrete apparaat is ook uitgerust met geïntegreerde GPS, Bluetooth voor eenvoudige initiële setup vanaf een mobiele telefoon via de UISP mobiele applicatie, een 2,5 Gigabit LAN-poort met PoE-ondersteuning en SFP+ poort.
De LAN-poort is alleen functioneel als de SFP+ poort niet wordt gebruikt. Het apparaat ondersteunt alleen bridge-modus en ondersteunt zowel 1080 als 2160 MHz kanaalbreedte in het 60GHz spectrum. De maximale doorvoer die door de fabrikant wordt aangegeven bij 16 QAM is 5,4 Gbps (2,7 Gbps full duplex).
Wij nemen enkel goederen retour die in originele staat verkeren met bijbehorende accessoires. Producten waarvan de verzegeling verbroken is kunnen wij helaas niet retour nemen.
Klik hier om meer details te krijgen