UFiber multi-mode 1G 2-pack
  • UFiber multi-mode 1G 2-pack

UACC-OM-MM-1G-D-2 | MM-1G-2P

€ 27,21

UFiber multi-mode 1G 2-pack bestaat uit 2x multi-mode 1G SFP module met LC connectoren. De Wave length is 850nm en geschikt voor een afstand tot 550M.

Aantal
op voorraad

UACC-OM-MM-1G-D-2 | MM-1G-2P

UFiber multi-mode 1G 2-pack bestaat uit 2x multi-mode 1G SFP module met LC connectoren.

De Wave length is 850nm en geschikt voor een afstand tot 550M.

Specificaties

1.25 Gbps throughput
Duplex LC connector
Supports connections up to 550 m
Supported media: MM Fiber (Fiber cable is not included)

10013

Specifieke referenties

  • Naam : 14 Dagen retourbeleid - 2 Jaar garantie
  • Omschrijving

    Wij nemen enkel goederen retour die in originele staat verkeren met bijbehorende accessoires. Producten waarvan de verzegeling verbroken is kunnen wij helaas niet retour nemen.

  • Klik hier om meer details te krijgen